Kimbud

Lilled on hooajaline toode ja kõiki lilli ei pruugi alati saada olla, eriti kui tellimuse tähtaeg on lühike.
Seega võib Haapsalu Lillekulleri lillekimp näha välja veidi teistsugune, kui e-poe pildil. Floristid jätavad endale õiguse lillevalikut muuta, värvitoonid jäävad samaks.Florist annab endast parima ,et valminud kimp oleks võimalikult sarnane tellitud kimbule veebis. Palume mõista, et floristika on käsitöö ja sellest tulenevalt on iga kimp või seade unikaalne. 

Võimalikud erinevused

Lilled võivad olla avanemata, väheavanenud või avanenud õitega. Eriti puudutab see näiteks : iirist, inkaliiliat ja liiliat. Avanemata ( nuppus) lilledega kimp saavutab veebis oleva pildile sarnasema kuju mõne päeva jooksul.

Kullerteenuse kord.

Palun kontrollige hoolikalt, et kohaletoimetamise aadress ja telefoninumber oleksid täielikud ja õiged. Me ei vastuta hilinenud kohaletoimetamise või kohale mitte toimetamise eest, kui selle põhjuseks on vale või ebatäpne aadress
Kuller alustab väljassõitu saaja aadressile, kui ta on ühendust saanud  lillede saajaga telefoni teel. Seega võimalusel lisage alternatiiv telefoni number. Kui kuller ei saa ühendust lillede saajaga teavitame sellest saatjat.
Kulleril on õigus mitte alustada väljasõitu saaja aadressile kui ta ei ole saajaga kontakti telefoni teel saanud.
 Kui saaja ei ole kohal, siis võib kuller jätta lilled usaldusväärse kolmanda isiku (näit naabri, administraatori, uksehoidja, matusebüroo vms) kätte.

Ostuprotsess.

Kasutades  ostmiseks e -poodi, valige välja sobiv lillekimp  ja vajutage ostukorvi ikoonile. Järgenvatel kuvatakse teile lillekimbu saaja nimi, aadress, telefoni number ja tellimuse täitmise kuupäev. Allpool tuleb täita  valitud kullrteenuse  piirkond – kui  lillekimbu saaja aadress on Haapsalus  lisandub kullerteenuse  hind  6€, kui  saaja aadress on on  Haapsalust väljas kuni 25km raadiuses, lisandub kullerteenuse hind 10€. Kaugemaid piirkondi teenindame kokkuleppel. Makse soorituse järgselt saadetakse teile  teie poolt märgitud kontakt e -mailile tellimuse kinnitus. Kui tellimuse kinnitust teieni ei jõudnud - palun võtke ühendust  haapsalulillekuller@gmail.com  või 53423572 ( E-L 9 -18)

Toote hind

Kõike hinnad UUS LILL OÜ veebipoes Haapsalu Lillekuller on kuvatud  eurodes (€) ja sisaldavad käibemaksu. Lillekimbu hind ei sisalda kullerteenuse hinda.  Kullerteenuse tellijale lisandub kullerteenuse hind.

Makseviisid

Pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi

  • Pangalingid

Swedbank, SEB pank, LHV pank  ja PayPal. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimuseleht.Pangalingiga maksmiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia tellimusest saadetakse ka Teie e-posti aadressile.

  • Pangaüleaknne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka Teie e-posti aadressile. Tasuda saate endale sobivas internetipangas. Tellimus täidetakse makselaekumise järgselt. Pangaülekandega tasumisel märkige maksekorralduse selgitusse tellimuse  number.

 

GARANTII

Klientide rahulolu on meie üks peamistest väärtustest. Pretentsioone võtame vastu  6h jooksul pärast tellimuse täitmist.

Lillekimbu pikem eluiga ei sõltu siiski ainult meist vaid suures osas ka lillekimbu saaja  järel  hooldamisest. Regulaarselt uue lõike tegemine ja vaasi vee vahetamine pikendavad oluliselt lillekimbu eluiga.

Tellimuse tühistamine

Tellimuse tühistamine 12h jooksul alates tellimuse esitamisest on kliendile  tasuta.Pärast 12 h möödumist  tagastame tasutud maksest 50%. 

Selgitus : Tellimuse vastuvõtmisega alustame ettevalmistustega tellimuse täitmiseks.Tellime lilled ja muud vajaminevad tooted. Ehk teeme kulutused tellimuse täitmiseks

Tellimuse tühistamine 24h enne täitmisega  ei tagastata makset. 

Selgitus. Kui meil on toode juba valmis, seega 100% kulutused tehtud.


Meie poolne tellimuse tühistamine

  • Kui saaja aadressile puudub normaalne ligipääs autoga. Tee mis võib lõhkuda autot.