floristika kool

kellele?

Kursus on heaks stardiks floristika maailma. Kas siis plaanis tõsine lilleseadja karjäär või soovid lihtsalt hobi arendada. . Õppides suure kogemuse tegev - floristi käeall omandad oskused, mis avavad võimaluse alustada isikliku karjääri floristikas. Lillepood Haapsalus Saada lilli HaapsaluMatuserpärjad ja leinakimbud Haapsalus

Floristika baaskursus

1. Algtõed lillekimbu valmistamiseks, lilleetikett, propotsioonid, värvusteooria

3. Lillede eest hoolitsemine

2. Floristika tehnilised vahendid ja nende kasutamine.

3. Erinevad lilleseade stiilid.

Õpiväljundid

Kursuse lõpetanud tunneb peamisi floristi töövõtteid, on kursis õpitud taimmaterjalik valiku ja kasutamisvõimalustega ning sobivusega antud töö konteksti.

Maht: 120h

Hind :  750€

 

 

Floristika profikursus

  1. Pruudikimbud
  2. Pulmaautokaunistused
  3. Ruumide dekoreerimine
  4. Leinakimbud ja matusepärjad

Õpiväljundid

  1. Omab  teoreetilisi teadmisi ja praktilist kogemusi  pulmaseadete, leinatööde teostamiseks  ja ruumide dekoreerimiseks.

Maht : 240 h

Hind : 1500€

 

 

Pulmaseaded

Haapsalu Lillekuller

Pulmaseaded on floristikas nagu  akadeemia maailmas bakalauruse kraad. Siin saame aru kes pelgalt lillemüüja, kes florist. Pulmaseaded koosnevad ruumide dekoreerimisest, pruudikimbust, autokaunistusest ja lauaseadedest. Floristi ülesanne on erinevad lilleseaded häälestada  kõlama nagu üks orkester.

pruudikimbud

Florist Jakobson

Hea florist on nagu maalikunstnik, kes komponeerides värvide ja lilledega loob emotsioone täis teose. Florist kool . Siin saad  oskused pruudikimbu, matusepärja, leinakimbu valmistamiseks. 

autokaunistused

Haapsalu Lillekuller

Hea florist on insener. Seade peab kaunis säilima ka tuules, kuumas päikseses ja pikemal transpordil.Tundes materjalide tugevusi ja omapärasid annab ta seadele vajaliku vastupidavuse.

lilleseaded

Haapsalu Lillekuller

Hea florist on disainer. Seaded peavad sobima ruumide suurusega, interjööriga ja loomulikult looma vajaliku emotsiooni üritusel.

ruumide dekoratsioon

Haapsalu Lillekuller

Hea florist on sisekujundaja. Lilleseaded peavad oma värvide ja stiiliga sobituma  piduruumi ja arvestama ürituse iseloomu.

matusepärjad ja leinatööd

Haapsalu Lillekuller

Hea florist on psühholoog. Suhtemine kliendiga leinaajal nõuab eriti taktitundelist suhtlemisoskust. Kaunid seaded teevad ärasaatmise soliidseks ja väärikaks.

Floristika kool. Professianaalne floristika. Matusepärjad ja leinakimbud Haapsalus. Saada lilli Haapsalu. Lillekuller. Stiilsed lillekimbud Haapsalus. Hea lillepood Haapsalus. Tippflorist Haapsalus. Pulmaseaded Haapsalus. Pruudikimbud, autokaunistused, lauaseaded. Floristika kool. Haapsalu Lillekuller. Saada lilli Haapsalu.

FLORISTIKA KOOL